top of page

Startujeme, vydali jsme tiskovou zprávu...

Aktualizováno: 20. 10. 2022

eAutoRent.cz začal nabízet pronájem, car-sharing a osobní přepravu ve flotile prémiových elektrických vozů Škoda


Praha, 22. 9. 2022 – Dnes startuje služba eAutoRent.cz., moderní půjčovna elektromobilů Škoda Enyaq iV80 v plné výbavě, která zajistí klientům zážitek, komfort a 100% servis bez kompromisů a složitostí. Stačí si na webu objednat a eAutoRent vám přistaví nabitý elektromobil, třeba i s řidičem.

Startupový projekt eAutoRent na český trh vstupuje jako půjčovna, pronájem, car-sharing i osobní přeprava. To vše ve flotilovém provedení zcela identických elektromobilů Škoda Enyaq iV80 v černé barvě a s maximální výbavou. „Škoda Enyaq se nesporně stává etalonem české elektromobility a já jsem hrdý, že právě tato auto můžeme nabízet našim klientům,“ říká výkonný ředitel eAutoRent David Bucháček.


Pro koho je eAutoRent ideální půjčovna?


V podstatě pro každého, kdo se staví otevřeně k elektromobilitě jako trendu, který se stává realitou nebo si chce jízdu v takovém automobilu třeba jen vyzkoušet. Služby eAutoRent jsou určeny těm, kdo požadují prémiovou kvalitu i servis a zároveň chtějí mít jistotu, že obdrží přesně takový vůz, jaký si objednali. Důležitou roli hraje i udržitelnost, proto padla volba na elektromobily, které jsou navíc v mateřské základně nabíjeny energií ze solárních panelů.


„Naši klienti dostanou přesně takové auto, jaké si objednají. Plně nabité a připravené na unikátní zážitek. Při vrácení nepožadujeme nabití ani úklid. O to se stará náš servisní tým,“ komentuje služby půjčovny David Bucháček a doplňuje: “Klienti od nás mají k dispozici kartu na nabíjení a při vrácení auta doplatí pouze spotřebovanou energii bez jakékoliv přirážky. Samozřejmě mohou použít také vlastní zásuvku nebo aplikace.“

Velkou přidanou hodnotu představuje koncept eAutoRent pro firemní klientelu. „Firmám nejen poskytneme úplně identická auta, ale můžeme je dodat třeba na promoakci i s brandingem na míru nebo zajistit osobní řidiče,“ říká k tomu David Bucháček. „Ideální je využívat naši flotilu i jako car-sharing. Firmy nemusí nakupovat pro své manažery auta, která se pak nedostatečně využívají a stojí na parkovišti. Jednoduše si u nás auta objednají a my jim je přistavíme přesně v době, kdy je budou opravdu potřebovat. Odpadají tím náklady na údržbu a správu vlastního vozového parku.“


Výjimečné služby eAutoRent


Hlavním smyslem nové půjčovny elektromobilů je uživatelská přívětivost, která na českém trhu nemá konkurenci:

· snadné objednání na pár kliknutí na webu

· žádná zbytečná byrokracie a papírování

· žádné vysoké zálohy a hodinová sazba

· jedna generální smlouva

· možnost nabíjet auta na všech stanicích po celé ČR i v zahraničí

· pohyb po celé EU bez omezení nebo příplatků

V současné době nabízí autopůjčovna sídlící v Praze 9 své služby především klientele v Praze a středních Čechách, cílem však je rozšířit působnost po celé České republice.


[eAR.cz]

bottom of page